Hello English: Learn English

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 91 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Culture Alley
IOS cihazınıza indireceğiniz Hello English: Learn English mobil uygulaması ile İngilizce öğrenmeniz mümkün.

Nereye giderseniz gidin her yerde karşınıza çıkan dil probleminizi ortadan kaldırmak için Hello English: Learn English mobil uygulamasına göz atabilirsiniz. Uygulama sizlere her yerde hizmet verebilecek İngilizce öğrenme becerinizi arttırabilecek kaliteli bir eğitim uygulamasıdır. IOS  cihazınıza Hello English: Learn English mobil uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konuşma İngilizcesi, dil bilgisi konuları, kelime dağarcığı ve niceleri ile tamamen ücretsiz etkileşimli dersler almak artık bu uygulama ile ücretsiz. Mobil cihazınızı daha işlevsel bir hale getirin ve dil öğrenme konusunda da cep telefonunuzdan yararlanın. Uygulama içerisinde ders veren öğretmenler ile bire bir ders işleyebilir onlara sorular sorabilirsiniz.

En son haberler, makaleler, işitsel ve görsel klipler ve e-kitaplar yardımıyla her gün öğrendiğiniz kelimelerin pratiğini yapabilirsiniz. Bu sistem daha hızlı öğrenmenizi sağlar. Hayalinizdeki iş görüşmesi, sınavınız ya da arkadaşlarınızı etkilemek için size yardım edecek ücretsiz uygulamayı hemen şimdi indirin ve kullanmaya başlayın. İngilizce konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerinizi geliştirin. Kendinize güvenerek İngilizce konuşmanın keyfini çıkartın. 

Hello English: Learn English indir
DİĞER SÜRÜMLER